Finále soutěže Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou

17.09.2016 22:10

Galaprogram u příležitosti finále celostátní soutěže Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou 2016 se uskutečnil v úterý 13. září v prostorách Výstaviště Flora Olomouc za účasti kmotry Kateřiny Kornové a dalších VIP osobností. Mezi hudebními hosty se představil finalista pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar Leo Machala, který je dlouholetým patronem zlínského regionálního kola, a jako hlavní host vystoupila v rámci galaprogramu zpěvačka Markéta Konvičková, která na sebe poprvé upozornila jako finalistka Česko Slovenské SuperStar a v pak roce 2010, kdy zabodovala v anketě Český slavík a stala se objevem roku.

Klíč letos reprezentovali více než dvě desítky klientů, kteří se zapojili do kategorií pěvecké, výtvarné a foto soutěže. Mezi nominovanými se pak umístila Eva Vrbová ve výtvarné soutěži, Jiří Koutný ve fotosoutěži, dále pak Jana Strkáčová, Michaela Chýlková a Radek Šperka v pěvecké soutěži. Klíč stejně jako v předchozích letech obdržel cenu pro kolektivy za výtvarnou soutěž.

Naše soutěžící přišlo povzbudit padesát hostů z řad klientů, zaměstnanců a přátel Klíče. Všichni jsme si užili vystoupení amatérů i profesionálů, měli jsme možnost setkat se se svými známými. Děkujeme organizátorům za perfektně odvedenou práci. Festival je pro nás velkou motivací a rádi se ho zúčastníme i příští rok.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode