Galavečer Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou

16.10.2015 20:59

V rekordním počtu klienti, pracovníci a přátele Klíče navštívili finálový galaprogram Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou, u příležitosti 6. ročníku celostátního festivalu pro handicapované talenty, který proběhl v reprezentativních prostorech pavilonu A na Výstavišti Flora Olomouc dne 14. 10. 2015 v Olomouci.
Program pro všechny zúčastněné kategorie – zpěváky, kapely, výtvarníky, autory fotografií a videí se uskutečnil pod patronací Miss ČR Petry Minářové, kmotry Kateřiny Kornové, sochaře Kurta Gebauera a dalších hostů.
Celý  festival doprovázela znělka, ve které hráli hlavní roli Jana Lašová a Jiří Toufar. Klíč se prezentoval krátkým spotem natočeným v Dominu a rozhovorem, který proběhl v přímém přenosu s J. Toufarem a P. Dostálovou.

Jiří Toufar převzal cenu za výtvarnou soutěž (linoryt – Gorila). Michaela Chýlková s velkým úspěchem zazpívala hit z Nálezů ztrát. P. Dostálové byla předána cena pro nejlepší kolektiv.
Atmosféra festivalu byla přátelská, všichni jsme si užili vystoupení amatérů i profesionálů např. kapely Portless, kdy zazněly známé hity původní kapely Support Lesbiens i nové písničky v podání zpěváka Kryštofa Michala.
Děkujeme organizátorům za perfektně odvedenou práci. Festival je pro nás velkou motivací a rádi se ho zúčastníme i příští rok.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode