Návštěva aquaparku

08.08.2014 20:35

Počasím proměnlivý srpen nás uváděl v očekávání, zda na osmého osmý připadne den krásný a tedy pro naši akci v Prostějově potřebný anebo bude den deštivý a využijeme alternativního plánu. Tak či tak, cílem bylo užít si vody a plavání a tobogánů a je jedno, zda v Aquaparku Prostějov, nebo v Aquparku Bohuňovice. Prostějov se nám zamlouval více, a proto, i když den se nedal nazvat dnem krásným, ale jen, řekněme, dobrým pro koupání, jsme jeli do Prostějova.

Cestování tam i zpět probíhalo s naprostou dokonalostí, kdy jednotlivé spoje krásně navazovaly a téměř se nečekalo.

Hned u vstupu nás čekalo příjemné překvapení. U pokladny byla sympatická paní a všichni měli vstup do Aquaparku zdarma.

A pak to již začalo. Jízdy na toboganu, klouzačkách, plavání v protiproudu, potápění a tak stále znovu a znovu. Následovala pauza vyplněná občerstvením a kávou a pak opět tobogán, plavání a tak dál.

Některé klientky s námi na výlet jely, i když dopředu věděly, že se koupat nebudou a tak si udělaly pohodlí na dekách, povídaly si, odpočívaly, pozorovaly. Přesto, že jejich den nebyl nabitý akcí i ony se vyjádřily, že jsou spokojeny.

Počasí si s námi zahrávalo. Foukal vítr, který přihnal těžké černé mraky, a ty naštěstí spustily jen pár kapek. Pak zase vysvitlo slunce a začalo pálit. Člověk by se skoro mohl domnívat, že je duben charakteristický aprílovým počasím. Ale ne, dvě osmičky v datu potvrzují, že byl srpen a toto datum si snadno připomeneme, až budeme vzpomínat na krásný den, strávený v Aquaparku.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode