Předvánoční setkání Klíče – centra sociálních služeb, p.o.

12.12.2013 22:02

K Vánocům se pojí nejrůznější tradice a zvyky např. vánoční stromek, lití olova, krájení jablka. Pro nás se takovou vánoční tradicí stalo Předvánoční setkání přátel Klíče - centra sociálních služeb, p.o. v Domě armády Olomouc. Letos jsme se sešli ve čtvrtek 12. prosince v 16 hodin. Připravili jsme bohatý program, kterým jsme se příjemně naladili na vánoční svátky.

Naše setkání zahájil pan ředitel PaedDr. Petr Matuška, Ph.D. Dále nám klienti DOZP Petrklíč předvedli originální vystoupení s názvem Šátkový tanec. Poté jsme na pódiu přivítali naše malé kamarády ze Základní školy Olomouc, Gorkého 39. Připravili si pro nás vystoupení s názvem Měsíce, které předvedli ve vlastnoručně vyrobených kostýmech. Program pokračoval vystoupením dětí, které se učí hrát na flétnu pod vedením Saši Rubešové. Klienti z DS Domino vystoupili za doprovodu Muziky Hradišťan s představením Modlitba za vodu. Vánoční koledu zazpívali Míša s Radkem. Taneční skupina Domino si pro tento sváteční den připravila nové představení s názvem Mama Mia. Zavzpomínali jsme s nimi na osmdesátá léta, kdy švédská skupina ABBA v divokých kostýmech dobývala svými hity svět. Radek nám zazpíval píseň Láska je tu s nami, se kterou slavil velký úspěch ve finále festivalu Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou. Divadlo My si připravilo akční divadelní představení s názvem Yellow submarine. Z bezprostředních ohlasů víme, že sem tam ukápla i nějaká ta slza.

Na závěr bychom chtěli vyjádřit naše díky pracovníkům Domu armády za zapůjčení sálu, aparatury, osvětlení a ozvučení besídky. Přejeme Vám jménem všech klientů a zaměstnanců Klíče pěkné prožití vánočních svátků a hodně štěstí a zdraví v Novém roce 2014.  

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode