Předvánoční setkání Klíče

18.12.2015 10:48

K Vánocům se pojí nejrůznější tradice a zvyky např. vánoční stromek, lití olova, krájení jablka. Pro nás se takovou vánoční tradicí stalo Předvánoční setkání přátel Klíče - centra sociálních služeb, p.o. v Domě armády v Olomouci. Letos jsme se sešli ve středu 16. prosince. Připravili jsme bohatý program, kterým jsme se příjemně naladili na vánoční svátky a hosté si mohli prohlédnout a koupit výrobky klientů s vánoční tématikou.

 

Naše setkání zahájila Mgr. Ivana Bazínková. Dále jsme si mohli zazpívat krásné koledy spolu s klienty Petrklíče. Michaela Chýlková nám zazpívala hit Z nálezů a ztrát, se kterým se probojovala do finále celostátní soutěže Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou 2015. Poté jsme na pódiu přivítali naše malé kamarády ze Základní školy Olomouc, Gorkého 39. Připravili si pro nás vystoupení s názvem To bylo tenkrát v Betlémě. Program pokračoval vystoupením klientů Domina s názvem Aleluja. Vánoční koledu zazpívala Jana Strkáčová. Radek Šperka zazpíval hit Vyznání spolu s tanečním doprovodem klientů. Taneční skupina Domino si pro tento sváteční den připravila nové představení s názvem Šakalí léta na melodie z úspěšné muzikálové komedie. Divadlo My zpestřilo program reklamami. Celým večerem nás provázeli sehraní moderátoři Michaela Chýlková, Radek Šperka a Michal Dobeš.

 

Klienti měli možnost nejen předvést svůj talent široké veřejnosti a prezentovat své výrobky, ale také měli příležitost setkat se zde se svými rodinami a přáteli. Na závěr bychom chtěli vyjádřit poděkování pracovníkům Domu armády za zapůjčení sálu, aparatury a vstřícný přístup. 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode