Předvánoční setkání

19.12.2016 21:12

K Vánocům se pojí nejrůznější tradice a zvyky např. vánoční stromek, lití olova, krájení jablka. Pro nás se takovou vánoční tradicí stalo Předvánoční setkání přátel Klíče - centra sociálních služeb, p.o. v Domě armády Olomouc. Letos jsme se sešli ve čtvrtek 15. prosince v 16 hodin.

Setkání zahájil pan ředitel PaedDr. Petr Matuška, Ph.D. Dále nám klienti Petrklíče zazpívali vánoční koledy, jejichž atmosféru podbarvili vhodně zvolenými kostýmy. Potom pěvecká vystoupení pokračovala. Písně, se kterými se zúčastnili akce Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou nám zazpívali Radek Šperka, Michaela Chýlková a Jana Strkáčová. Poté jsme na pódiu přivítali naše malé kamarády ze Základní školy Gorkého v Olomouci. Připravili si pro nás vystoupení s názvem Malá sněhová vločka. Program pokračoval vystoupením španělsko cikánských tanců skupiny Perchty von Bladen. Klienti z DS Domino vystoupili s hudebně pohybovým provedením známé písně Jana Wericha Ten dělá to a ten zas tohle. Taneční skupina Domino si pro tento sváteční den připravila nové představení s názvem Evita na písně ze stejnojmenného muzikálu. Tento muzikál vypráví o životě Evy Perónové, manželky argentinského prezidenta od jejích začátků až do její smrti. Divadlo My předvedlo zajímavé stínové divadelní představení s názvem Stvoření světa. Závěrečnou tečkou programu byla ukázka latinsko amerických tanců v podání tanečního páru Eliška Spurná a Marek Švarc. Připravili jsme bohatý program, kterým jsme Vás snad příjemně naladili na vánoční svátky.

Na závěr bychom chtěli vyjádřit naše díky zaměstnancům Domu armády, bez jejichž ochoty a zapůjčení sálu, aparatury i osvětlení bychom byli ochuzeni o příjemný zážitek.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode