Velikonoční jarmark

09.04.2017 18:14

…. za týden budou velikonoce!!!! Už se těšíme na pomlázku, voňavého beránka a hlavně na pohodové sváteční dny plné sluníčka.

Za předvelikonoční atmosférou dnes jedeme do Bohuňovic, kde se koná Velikonoční jarmark. Již tradičně zde prodáváme výrobky z našich dílen a máme možnost zhlédnout různé rukodělné činnosti, jako pletení pomlázky, zdobení kraslic a perníčků nebo výzdobu jarní dekorace do bytu.

Takže hned ráno vyrážíme. Těšili jsme se na jízdu vlakem, ale z důvodu výluky cestujeme náhradním autobusem. Zprvu brbláme, ale přistavený autobus je dálkový a plně vybaven komfortem, a tak si nakonec luxusní jízdu užíváme. Na místě už  nás čeká Eva z Hejčína, která  připravila v Kulturním domě prodejní stoly a naaranžovala naše výrobky k prodeji. Místní obyvatelé a prodejci nás již znají a vřele vítají.

Střídáme se u prodeje a kasička se pomalu plní…. z našich výrobků se dnes nejvíce líbí velikonoční věnečky, ručně odlévané svíčky, keramická vajíčka, polštářky s jarním motivem a dětem samozřejmě korálkoví krokodýlci. Kdo právě neprodává, prochází se sálem a prohlíží si zboží v jiných stáncích, nebo třeba malování perníčků…. Jana s Jirkou se pokouší uplést z vrbového proutí pomlázku a zjišťují, že tak jednoduché, jak to vypadá, to není. Někteří z nás využívají stánek s občerstvením. Jasně, že káva, limonáda a něco na mls přece k celé akci patří….

Z jarmarku si odvážíme příjemné zážitky a dobrý pocit, že se zákazníkům naše výrobky líbí, vždyť nás pozvali a ujistili, že se na nás budou zase příště těšit.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode