Zámecká zahradní slavnost

23.06.2016 21:01

Již tradičně jsme 17. 6. 2016 přijali milé pozvání do krásného prostředí Nových Zámků na zahradní slavnost. Autobusem jsme odjeli do Litovle, kde nás již čekal služební vůz a tak jsme se jako čestní hosté nechali zavézt až do areálu zámku. To bylo fajn. Už z dálky nás zdravili známí a kamarádi, se kterými se na takovýchto akcích pravidelně setkáváme. Rychle jsme se zorientovali a usadili jsme se ke svému stolu, kde nás čekalo občerstvení od pořadatele, limonády, domácí koláče, zdobené perníčky a  dobrá káva.

Tak, a jde se soutěžit, navrhuje Radek a my se přidáváme. Sportovně relaxační disciplíny o ceny zdoláváme úspěšně a po soutěžním klání máme možnost relaxace canisterapií, všichni víme, že tohle tulení se psy je prostě bájo…..Nejvíce si to užívá Marta, Jana a Radek. Málem by v psím pelíšku i usnuli. Naštěstí nás rozhýbe skvělá muzika živé kapely a z pódia zní hity našich i zahraničních skupin. Na Kabáty už tančíme a zpíváme před pódiem, někteří si alespoň broukají a pohupují se v rytmu.

Zámeckou zahradou se rozléhá veselý smích a dobrá nálada. Z udírny začíná vonět cigáro – mňam, k tomu dobré pití , prostě jak zpívají Kabáti – pohoda…!

Užili jsme si pohodové odpoledne a domů se nám ani nechce, ale nedá se nic dělat, služební vůz již čeká. Takže, jak se říká- šlápnem do kočáru a jedeeem, příště zase přijedeme. 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode